Author:
niedziela, Listopad 04th, 2018

Piękny uśmiech to marzenie każdego człowieka. W końcu wszystkie reklamy, okładki gazet pokazują nam pięknie białe uśmiechy, więc nie ma zaskoczenia, że ludzie zaczynają takiego uśmiechu zazdrościć. Co jednak w sytuacji, gdy natura poskąpiła pięknego uzębienia i występują niedoskonałości? Jak można wyprostować zęby, by uśmiech był jak ten z pierwszych stron gazet.

Problem niedoskonałości w uzębieniu najlepiej załatwić wizytą u ortodonty. Specjalista w tej sytuacji jest w stanie zagwarantować najskuteczniejszą pomoc przygotowując dopasowany do uzębienia aparat ortodontyczny. Jego noszenie bez wątpienia nie będzie należeć do przyjemności, jednak można oczekiwać, że przyniesie zadowalające efekty.

Inne metody prostowania zębów
Obecnie promowane są także inne metody prostowania zębów, które nie wykorzystują aparatu ortodontycznego. Trzeba jednak pamiętać, że są one mniej skuteczne niż pomoc ortodonty. Wymienić można tutaj takie rozwiązania jak Invisalign, który wykorzystuje przeźroczyste płytki nakładane na zęby celem ich wyprostowania, aparaty językowe montowane po wewnętrznej stronie uzębienia, tak że są niewidoczne a także kosmetyczne modelowanie zębów oraz nakładanie licówek.


    Podobne:
      None Found
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.